Image default
Konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu 90sekund.pl i Samsunga dot. Avengersów: Czasu Ultrona

Ufff… najgorszy moment za nami! Tak, bo wyłonienie zwycięzców/zwyciężczyń – nie jest nigdy łatwe. Doceniamy każdy pozostawiony komentarz, w którym wyjaśnialiście, dlaczego dany bohater/-ka serii o Avengers jest dla Was najważniejszy/-sza. Nie było nam szczególnie łatwo, tym bardziej że wzbiliście się na kreatywne wyżyny, a sam nie miałem pojęcia, że Polska tak poezją stoi ;).

[showads ad=rek3]

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. W składzie Michał Brożyński, Krzysztof Bojarczuk, Michał Nowak i zdalnie – Przemysław Krawczyk – wyłoniliśmy troje szczęśliwców, którzy dostaną od nas trzy podwójne bilety przekazane przez firmę Samsung na seans Avengers: Czas Ultrona w Cinema City Poznań Plaza. Jedna osoba otrzyma też od nas koszulkę.

Oryginalna koszulka Marvela do filmu "Avengers: Czas Ultrona" - 90sekund.pl
Oryginalna koszulka Marvela do filmu “Avengers: Czas Ultrona” – 90sekund.pl

W tym ostatnim przypadku musieliśmy rzucać monetą i jak na prawdziwych blogerów technologicznych przystało, pobraliśmy właściwą aplikację i zdaliśmy Was na los kodu ;).

 

OK – do rzeczy – oto zwycięskie nazwiska:

1. Miejsce – Magda Lena Kalwarczyk – za to, że doceniła Kapitana Amerykę oraz jego ludzkie ograniczenia, przełamywane na rzecz walki o losy ludzkości! Gratulujemy – nagrodą jest podwójny bilet do kina. :D.

2. Miejsce – Zbyszko Nawrocki – bo napisał pean na cześć wszystkich kluczowych bohaterów, a ciekawi jesteśmy, który jest oczkiem w jego głowie?! Pamiętaj bracie – trzymamy za słowo – po seansie proszę o ładny komentarz z opisem dlaczego ten, a nie inny bohater jest Twoim numerem jeden! – Gratulujemy – nagrodą jest podwójny bilet do kina. :D.

[showads ad=rek3]

3. Miejsce – Marcin Ruta – za miłość do Hulka ;) – Gratulujemy – nagrodą jest podwójny bilet do kina. :D.

4. Miejsce – oryginalna koszulka Marvela trafia do Marcina, który jako ostatni (bez nazwiska w komentarzu) zwrócił uwagę na wyjątkową postać, czyli pozostającego właściwie cały czas w cieniu superherosów – Agenta Coulsona. Gratulujemy :D.

Wszystkich Wygranych proszę o kontakt ze sobą drogą mailową na adres:
[email protected] 

Tym, którym się nie udało dziękujemy za podjęcie rękawicy i zachęcamy do dalszego śledzenia bloga 90sekund.pl. To nie był ani pierwszy ani ostatni konkurs, zatem wszystko jeszcze przed Wami!

[showads ad=rek3]

PS. zwycięskie komentarze przeczytacie TUTAJ.