Image default
Konkurs

!!! UWAGA !!! – KONKURS z Samsungiem na 90sekund.pl! Do zgarnięcia…

Nie ma to jak zacząć weekend od dobrego nastroju! A w taki może Was wprowadzić to, co razem z Samsungiem przygotowaliśmy dla Was na 90sekund.pl. Jak wiecie – zbliża się WIELKIMI krokami premiera Avengersów. I właśnie na ten film: Avengers. Czas Ultrona – mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia oraz jedną, ale za to oryginalną koszulkę na otarcie łez dla tej osoby, której nie uda się zgarnąć biletu na seans.

[showads ad=rek1]

Jak z nami grać, aby wygrać? Proszę, aby w kilku zdaniach opisać, który z bohaterów serii jest waszym ulubionym i dlaczego? Mogą być wiersze, rymowanki, rozprawki, felietony i co tylko przyjdzie Wam do głowy. Może być śmiesznie i może być poważnie. Ważne, aby było kreatywnie i z pomysłem. Może być długo, może być krótko, ale najważniejsze, aby nie zajęło w czasie czytania więcej niż 90sekund ;).

OK, to teraz kilka szczegółów.

CO DO WYGRANIA?
Przedpremierowy pokaz filmu Avengers. Czas Ultrona. Jak wspomniałem wyżej każde zaproszenie jest podwójne, to znaczy, że ten kto wygra może zaprosić drugą osobę na seans. Film jest w wersji 3D z napisami.

avengers-czas-ultrona-90sekund-konkurs-bilety-pic2

Oprócz tego wybierzemy jedną koszulkę dla jednej osoby spośród najciekawszych wpisów.

avengers-czas-ultrona-90sekund-konkurs-koszulka-pic3

KIEDY?
Przedpremierowy seans odbędzie się 5 maja o godzinie 19:00. Bilet ważny jest tylko na ten dzień i na tą konkretną godzinę.

GDZIE?
W kinie Cinema City Poznań Plaza, ul. Drużbickiego 2. Zapamiętajcie – podobnie, jak wyżej – bilet ważny jest wyłącznie w tym kinie i w dniu seansu. Nie można iść z nim do innego kina tej sieci.

[showads ad=rek1]

BONUS!
Tak jest, jest jeszcze jedna niespodzianka! Samsung ufundował również jeden smartfon Galaxy S6. Jedna osoba z widowni wyjdzie z seansu z tym telefonem! Która? Tego już nie potrafię Wam powiedzieć, bo na to wpływu nie mamy, ale warto spróbować, prawda?

Teraz krótki regulamin, a później przestrzeń komentarzy cała dla Was! Liczę na WAS! :D

1. Organizatorem konkursu jest blog technologiczny 90sekund.pl.
2. Nagrody zostały przekazane przez firmę Samsung.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest wpisanie w komentarzach pod niniejszym wpisem w dowolnej formie, który z bohaterów serii o Avengers jest Wam najbliższy i dlaczego.
4. Konkurs trwa od chwili obecnej, aż do niedzieli 2015-04-26 godziny 24:00.
5. Rozstrzygnięcie, przyznanie nagród oraz wybór zwycięzców/zwyciężczyń odbędzie się w poniedziałek 2015-04-27 o godzinie 20:00 i zostanie przeprowadzone w składzie Michał Brożyński, Krzysztof Bojarczuk, Przemysław Krawczyk i Michał Nowak.
6. O wynikach rozstrzygnięcia poinformujemy niezwłocznie w osobnym wpisie na stronie głównej bloga technologicznego 90sekund.pl i kontaktując się z wygranymi.

OK, no to do dzieła! :) Jeszcze jakieś pytania? Zostawcie je również w komentarzach!

[showads ad=rek1]