Image default
LG

LG z flagowcem G2 (prawie) w niebie

Skoro poprzeczka jest wysoko, to w żadnym wypadku nie możemy jej zaniżać – tak widzę obecne poczynania LG, który żeby podtrzymać atmosferę świetnie przyjętego nowego flagowca, wybrał się z nim wysoko ponad ziemię, żeby pokazać możliwości 13-MPx aparatu z optyczną stabilizacją obrazu, w który wyposażony jest smartfon Koreańczyków. LG chce nas za wszelką cenę przekonać, że wstydu nie ma i być nie może!

Bardzo lubię takie akcje, zwłaszcza że wystawiają różne nowe urządzenia na wyjątkową wytrzymałość. W tym przypadku, jak zobaczycie na filmie poniżej, drużyna z LG wyniosła nowego flagowca G2 balonem na wysokość 30 km do stratosfery (druga od dołu warstwa atmosfery ziemskiej – za Wikipedią), w której na tej wysokości temperatura spadła do minus 50 st. C. Smartfon jednak wciąż działał – kręcił wideo w rozdzielczości 1080 p (Full HD) oraz robił zdjęcia w trakcie.

Chętnie przetestuję urządzenie, jak tylko będzie dostępne w Polsce. Wygląda na to, że to obecnie najmocniejszy smartfon na rynku. Jak widać po powyższym materiale, możliwości ma spore. Odporność na niską temperaturę też jest ważna, zwłaszcza w naszym klimacie no i zważywszy na delikatne podzespoły, które świetnie sobie poradziły z nią na tej wysokości. Brawo LG, jeszcze więcej takich materiałów proszę!

Źródło: androidheadlines

Foto: lg