Image default
News

Chcesz kupić Sony Xperię z serii X? Jest ku temu świetna okazja!

Jeśli szykujesz się do zakupu nowego smartfona i na oku masz któryś z modeli Sony, to jest dobra okazja, by sfinalizować takie przedsięwzięcie. W listopadzie bowiem, Sony przygotował dla Ciebie miłą niespodziankę.

Od 1 do 30 listopada przy zakupie jednego z modeli Xperia X, Xperia XA lub Xperia X Performance otrzymasz w prezencie stację dokującą DK52 o wartości niespełna 170 zł, a także zestaw 12 filmów dostępnych w Xperia Lounge. Warto? W naszej redakcji testy całej trójki przebiegły bardzo pomyślnie. Co prawda osobiście żadnego z modeli nie testowałem, ale miałem okazję spędzić trochę czasu z każdą z Xperii i uważam, że spokojnie znajdziesz tutaj coś dla siebie.

1. Świeża krew w średniej półce! – Sony Xperia XA
2. Jakościowo, wydajnie i mocno! – Sony Xperia X
3. Przede wszystkim wydajność – Sony Xperia X Performance

Dodam, że uważam wszystkie te modele za najciekawsze smartfony ostatnich lat ze stajni Sony. Wprowadziły one pewien powiew świeżości, zapoczątkowały nowy rozdział, a także były/są okresem przejściowym, łącznikiem pomiędzy starymi Xperiami Z, a aktualnymi Xperiami XZ i X Compact. Zresztą co będę pisał. Zajrzyj do recenzji wylinkowanych powyżej!

Zapoznając się z warunkami promocji, muszę przyznać, że Sony po raz kolejny przygotował ciekawą ofertę. Tym bardziej, że dotyczy ona nienajnowszych już modeli – prym wiedzie w końcu Xperia XZ i X Compact. Poza tym nie jest to pierwsza tego typu akcja, bowiem w październiku Sony również zorganizował podobną promocję. Tym razem jednak wydaje się ona bardziej atrakcyjna, chociażby z uwagi na zasoby Xperia Lounge, które nie są wg mnie należycie wykorzystywane. I w sumie taki zestaw 12 filmów powinien być dodawany z urzędu, w ramach podziękowań dla konsumenta za zaufanie do marki, no ale na tym w końcu polegają promocje, a okazja by z niej skorzystać nadarza się właśnie teraz.

Regulamin Promocji

Źródło: blog sony