Za darmo skorzystasz z gogli VR – HTC Vive! W salonach T-Mobile!

T-Mobile ma jedną z najciekawszych propozycji promocyjnych, z jakimi się spotkałem w ostatnim czasie. Oto będziesz mógł/mogła osobiście przetestować, jak wygląda i z czym się je wirtualna rzeczywistość! Bo co tam czytanie na blogach, robienie relacji na YT, pokazywanie piszczących z podniecenia ludzi, a co innego samemu sprawdzić, jak to jest w świecie, którego nie ma, ale istnieje ;).

Już od poniedziałku 6 czerwca, w salonach T-Mobile będziesz mógł/mogła wypróbować gogle VR. I to nie byle jakie gogle, bowiem headset od HTC i Valve nazwany Vive, to nie lada gratka dla fanów wirtualnych doznań! Przede wszystkim dlatego, że to jeden z najciekawszych hełmów na rynku. I oczywiście bardzo drogi, ale możesz być pewnym/pewną, że to sama czołówka.

T-Mobile szykuje akcję na cały okres wakacji, a będzie ona zorganizowana w aż osiemdziesięciu salonach tej sieci w całej Polsce. Oczywiście to nie wszystko. Bo jeśli jesteś (lub być może zostaniesz) fanem albo fanką smartfonów HTC, to skorzystasz przy okazji z licznych promocji, które operator zapowiada na smartfony HTC dostępne w jego ofercie. Cóż, propozycja kusząca, ale…

HTC Vive - 90sekund.pl
HTC Vive – 90sekund.pl

…tak, trzeba się wpierw zapisać. I możesz to zrobić TUTAJ. Za to pod TYM linkiem znajdziesz listę salonów z adresami, pod które należy się udać, aby z tej rozrywki skorzystać. Nie ukrywam zdziwienia, że w Poznaniu HTC Vive będzie tylko w jednym salonie T-Mobile i do tego przy ul. Murawa 2 (na Winogradach, z dala od ścisłego Centrum), skoro zdecydowanie większym sukcesem akcja cieszyłaby się w jakimś centrum handlowym, w tym mam na myśli to najbardziej reprezentatywne przy ul. Półwiejskiej, czyli Starym Browar… No nic – jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma… chociaż poznańska lokalizacja nie jest porywająca. No ale kto wie, może ktoś z okolicy skorzysta…?

Pełen zestaw HTC Vive - fot. mat. pras.
Pełen zestaw HTC Vive – fot. mat. pras.

Osobiście miałem już Vive na nosie i tak jest faktycznie, że gogle robią wrażenie. W ogóle VR to świetna sprawa, chociaż nie dla wszystkich. Ja odpadam po kilku minutach z uwagi na zawroty głowy, ale ćwiczę się ostatnio trochę z Cardboardem 2 i stwierdzam, że trening czyni mistrza ;). W każdym razie warto sprawdzić, czy jest się w stanie do tego świata wejść, chociaż ze względów zdrowotnych ponoć nie są gogle VR polecane osobom ze zdiagnozowaną epilepsją, więc nim się zapiszesz zadbaj o swoje zdrowotne bezpieczeństwo i upewnij się, czy ta rozrywka jest dla Ciebie(?).