Image default
Cyfrowa Polska

Telewizja zawsze pod ręką z Orange TV Go. Nie wiem jak Ty, ale ja wolę YouTube!

Jeśli jesteś klientem Orange TV, to firma przygotowała dla Ciebie nową, telewizyjną usługę – Orange TV Go. 89 kanałów, ponad 600 filmów, a także programów, które będzie można wypożyczyć. Oferta bogata, dla wielbicieli i wielbicielek telewizji – jak znalazł. Na mnie – szczerze – nie robi wrażenia, bo raczej unikam telewizora, aczkolwiek ramówkę Orange TV będziesz mógł/-a nosić ze sobą w smartfonie czy tablecie. Innymi słowy dostęp do telewizji 24 godziny na dobę.

Usługa nie będzie ograniczać się tylko do urządzeń mobilnych, ale także będzie można z niej skorzystać na komputerze czy laptopie. Jakie warunki trzeba spełnić? Jak podaje Orange – wystarczy mieć pakiet Optymalny w telewizji Orange TV. Dzięki temu nie będzie również kłótni o to, czy danego dnia rodzina ogląda mecz, czy film romantyczny. Każdy z członków wspólnego gospodarstwa domowego może śledzić swój program, w tym samym czasie, gdy inni oglądają co innego. Przy okazji wypożyczania filmów, użytkownik będzie mógł część seansu spędzić przed telewizorem, a resztę dokończyć na przykład na tablecie. Wystarczy zatrzymać film, a dokładnie od tego samego momentu będzie można kontynuować rozrywkę na innym sprzęcie.

Przejrzałem ofertę na stronie www.tvgo.orange.pl i przyznam szczerze, że w przypadku filmów nie znalazłem specjalnie niczego dla siebie. Jest ich rzeczywiście sporo lecz nie zawsze są to najnowsze produkcje. Są tu zarówno propozycje dla starszych i tych najmłodszych. Jeśli faktycznie miałoby mnie zainteresować coś konkretnego – to kanały tematyczne – lubię bowiem oglądać filmy dokumentalne, szczególnie związane z II wojną światową. Poza tym kanały informacyjne czy filmowe. Osobiście wyznaje zasadę – im więcej kanałów tym gorzej. Wystarczy mi Discovery i jakiś program sportowy, gdzie byłoby NBA i Formuła 1. No dobra, od czasu do czasu piłka nożna. 

I powiedział ten co nie ogląda TV…

A tak serio to… w ogóle to specjalnie mnie to nie grzeje. Od czasu do czasu można się odmóżdżyć przed telewizorem, ale generalnie są ciekawsze rzeczy na zmarnowanie czasu. Poza tym moją telewizją jest YouTube. Moim radiem Spotify. I to mi wystarcza do życia.

Źródło: orange