Image default
Android

Szybki NEWS: Wyciekła pełna specyfikacja Galaxy Alpha!

Zacznijmy od tego, że na 100% nie wiadomo, na ile są prawdziwe informacje, które możecie zobaczyć w poniższej tabelce, jednak są tak bardzo zbliżone do wcześniejszych pogłosek, że ciężko nie brać ich za pewnik. Zdjęcie ze specyfikacją zostało anonimowo przesłane do brazylijskiego portalu Tecmundo.

Wyciekła specyfikacja Samsunga Galaxy Alpha
Wyciekła specyfikacja Samsunga Galaxy Alpha – fot. Tecmundo

Widać tu potwierdzenie niemal wszystkich poprzednich plotek: 4,7-calowy ekran Super AMOLED w rozdzielczości HD, 2GB RAM-u, 32 GB pamięci masowej na pliki, główna kamera 12 Mpx, przednia 2,1 Mpx i Android w wersji 4.4.

To co jest naprawdę ciekawe to brak wejścia na kartę SD. OK, 32 GB na przechowywanie rozmaitej zawartości to całkiem sporo, ale co w momencie, gdy ktoś ma już taką kartę i chciałby na niej trzymać dodatkowe rzeczy? Jasne, można też korzystać z Chmury, ale nie każdy ma wystarczająco duży pakiet danych, by wykorzystywać go codziennie np. do muzyki.

W nowym modelu Samsunga mamy mieć też do dyspozycji czytnik linii papilarnych oraz monitor pracy serca. To z kolei co może się nie podobać to co najwyżej przeciętna bateria o pojemności 1860 mAh, która przy maksymalnym obciążeniu zapewne „położy się” po kilku godzinach, choć wszystko też zależy od optymalizacji samego urządzenia.

Prawdopodobna premiera planowana jest na środę, 13 sierpnia. Mam nadzieję, że wtedy też dowiemy się czy pojawi się wersja z większym ekranem oraz czy faktycznie nie będzie wejścia na kartę SD.

Źródło, foto: androidauthority