Image default
Android

Szybki NEWS: Samsung podgrzewa atmosferę, czyli jak możecie S PENdzić czas z Note 4

Stworzenie pisma to moim zdaniem jeden z najlepszych „wynalazków” człowieka. Dzięki temu możemy w trwały (mniej lub bardziej w zależności od nośnika) sposób uwiecznić nasze myśli, plany nie mówiąc stworzeniu bazy wiedzy całej ludzkości.

W poniższych dwóch teaserach nowego, nadchodzacego Galaxy Note 4, Samsung koncentruje się właśnie na tej podstawowej dla człowieka czynności. W pierwszym z nich zobaczycie wykorzystanie pisma ręcznego w rozmaitych aplikacjach – jako notatka, zwykłe bazgranie czy przesłanie życzeń, wszak zgodnie z obyczajem, kartki podpisujemy własnoręcznie, więc czemu by tego nie zrobić za pomocą smartona?

Drugi to przedstawienie nowego rysika – S PEN, który jest przyrównywany do wielkiego wynalazku od czasów długopisu, jakkolwiek rozdmuchane nie byłoby to twierdzenie. Niestety w krótkim spocie nie podano żadnych technikaliów, które mają uczynić S PEN wyjątkowym.

W obu teaserach niewiele się dzieje – mamy przyjemną, nastrojową (choć też nieco patetyczną, jak na reklamowanie rysika) muzykę oraz uśmiechniętych ludzi wykonujących różne czynności z pomocą stylusa. Generalnie nuda, ale nie da się ukryć, że Samsung chce podgrzać atmosferę przed premierą 3 września. Podoba mi się z kolei dwuznaczność hasła reklamowego „Ready to Note?”, które zgrabnie łączy oczekiwanie wobec nowego flagowca wraz z podkreśleniem funkcji pisma ręcznego. A Wy jesteście gotowi?

Źródło, foto: androidauthority, samsung