Image default
Android

Szybki NEWS: LG zaprezentuje na targach IFA 2014 okrągłego smartwatcha!

Mimo, że swój pierwszy smartwatch LG ogłosił kilka tygodni temu, to jednak w niczym to nie przeszkadza tej południowokoreańskiej firmie, aby zapowiedzieć kolejny swój inteligentny zegarek! Właśnie do sieci trafiła oficjalny materiał, wedle którego w bardzo dynamicznym i efektownym wideo, producent zdradza nam, czego możemy się spodziewać!

Oczywiście pierwsze, co rzuca się w oczy, to zerwanie z kanciastą stylistyką. Podobnie, jak Moto 360 – smartwatch od LG będzie posiadał okrągłą tarczę, a co za tym idzie również całe urządzenie będzie w tym kształcie. Wygląda więc na to, że pojawiające się plotki o następcy pierwszego G-Watch były zdecydowanie przesadzone. Były to przecież głosy, że prawdopodobnie pierwszy model się nie udał, więc LG chce szybciutko jedną premierę przykryć drugą. Teraz widać, że to nie prawda, bowiem będziemy mieć do czynienie z całkowicie nowym produktem.

LG od dawna zapowiadał, że przy tworzeniu swojego pierwszego smartwatcha ściśle będzie współpracował z Google. Było to dobre zagranie marketingowe, bowiem inteligentny zegarek mający pracować na systemie dedykowanym od giganta wyszukiwania, miał w domyśle obiecywać takie doświadczenie, jakie pojawia się przy Nexusach, a przecież dwa ostatnie modele wyprodukował właśnie LG i należą one do wyjątkowo udanych smartofnów.

Na więcej szczegółów musimy poczekać na targi IFA w Berlinie, bowiem tam zadebiutuje nowe dziecko LG. Widać też jasno, że będzie to impreza, która w tym roku skupi się głównie wokół technologii ubieralnej, a rządzić będą przede wszystkim inteligentne zegarki. Przecież swoją premierę w tej kategorii produktowej zapowiada także Asus  i niewątpliwie swoją niespodziankę w tym względzie szykuje HTC. Osobna sprawa, że tym samym czasie oficjalnie zostanie ogłoszony Moto 360.

Źródło, foto: engadget