Sporo się dzieje ostatnio w obozie HTC. Plotki o ich współpracy z Google są z dnia na dzień silniejsze i wydają się coraz bardziej prawdopodobne, a teraz niezawodny @evleaks podaje informacje o zegarku spod znaku tajwańskiego producenta. Czy to dobra informacja? TAK! – o ile jest prawdziwa ;)

Patrząc na grafikę, która pojawiła się w sieci, w pierwszej chwili widzę kolejny kwadratowy smartwatch, który nie różni się od innych niczym. Oczywiście poza nakładką, tutaj widać wyraźne nawiązania do HTC Sense. Jak podają jednak źródła, grafika którą widzimy jest tzw. fake’em, ponieważ smartwatch HTC miałby działać pod dyktando Android Wear, a ten nie będzie posiadać żadnych nakładek producentów. I to już brzmi całkiem sensownie. Zazwyczaj informacje od @evleaks się sprawdzają, tak więc należy wierzyć, że to co widzimy powyżej to faktycznie zegarek od HTC.

HTC Smartwatch - fot. @Evleaks
HTC Smartwatch – fot. @Evleaks

Ciężko jest oceniać urządzenie na podstawie jednego zdjęcia, ale tak jak wspomniałem – na pierwszy rzut oka wygląda, jak każdy inny smartwatch z małymi wyjątkami oczywiście. Jedyną rzeczą, która go wyróżnia to branzoleta, która wydaje się wykonana z metalu i wygląda tak, jak w każdym porządnym zegarku. Podejrzewam, że pojawią się różne wersje, a ta którą widzimy to jedna z lepszych opcji. Kwadratowa tarcza, owszem najlepiej sprawdza się przy smartwatchach, ale jak widać na podstawie Moto 360, można również zastosować bardziej tradycyjny kształt, choć kwadrat lepiej zagospodaruje przestrzeń, którą mamy do dyspozycji.

Cieszą takie przecieki, mam tylko nadzieje, że HTC przyłoży się do tego projektu i zaprezentuje świetne urządzenie.

Źródło, foto: evleakstalkandroid

Share.

Porzucił świat Androida dla technologicznych Jabłek, wkraczając do Sadu każdą możliwą ścieżką. Robienie zdjęć smartfonem to przyjemność, szczególnie podczas treningów. Zapalony biegacz, który zostawił asfalt dla górskich ścieżek i szczytów. Początkujący ultramaratończyk. Miłośnik dobrej kawy, którą pochłania w dużych ilościach, szczególnie przy pisaniu kolejnych recenzji na 90sekund.pl.