Image default
Technologia Ubieralna

Pięć nowych smartwatchy od Fossila na IFA 2018. Przegląd modeli.

W ostatnich tygodniach Fossil Group wypuścił na rynek sporo nowych smartwatchy opratych o system Google Wear OS. Dziś – na stoisku w czasie targów IFA 2018 w Berlinie – mogłem je wszystkie obejrzeć, dotknąć, sprawdzić.

Oczywiście to tak naprawdę mały przegląd tych produktów, bo funkcjonalności są w nich jeszcze ograniczone chociażby do trybu demo, który w tej chwili się na nich wyświetla. Niemniej miałem też okazję skorzystać z wariantów pokazowych, którymi dysponowały hostessy. Te watche były już bardziej kompletne pod względem oprogramowania.

Tym razem – skoro właściwie wszystkie (poza jednym wyjątkiem) opisywałem już wcześniej, w tym tekście pozwalam sobie dołączyć wyłącznie wideo, na którym o wszystkich smartwatchach Fossila opowiadam. Dla przypomnienia – to te modele:

Zapraszam do oglądania i dzielenia się własnymi wrażeniami, przemyśleniami, uwagami. Może jest coś w tych smartwatchach, co szczególnie Was intryguje lub warto bym wrócił na stoisko i to sprawdził? Komentarze są do Waszej dyspozycji :).

Z serdecznymi – berlińskimi – pozdrowieniami :).