Image default
News

Właśnie ruszyła w Polsce przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note8. Zobacz, ile ON kosztuje!

Potężny, mocny, napakowany funkcjami – taki jest Samsung Galaxy Note8, który ochrzciłem najbardziej kompletnym mobilnym urządzeniem komputerowym. Ale teraz wiadomością numer jeden, jest wprowadzenie przez południowokoreańskiego producenta tego smartfonu do sprzedaży, a konkretnie przedsprzedaży, która na terenie Polski rozpoczęła się dziś – w dniu premiery – z chwilą, kiedy tylko wybiła godzina 18:00. Wiadomo było, że będzie drogo od dawna. Spekulowano tylko, jak bardzo. No to już wszystko jasne! Za najnowsze dziecko Samsunga trzeba będzie na “dzień dobry” wyłożyć – bagatela – aż 4299!

OK, wiem że czujesz się wbity w ziemię, i to tak mocno, że niektóre Twoje kończyny wystają po drugiej stronie globu, no ale przy takiej kwocie, ciężko ustać o własnych siłach. Z drugiej strony, to też nie jest tak, że SGN8 w tej cenie, to sam tylko telefon, bowiem Samsung przygotował pakiet dodatków, z których – najważniejszym – jest stacja dokująca DeX, dzięki której zamienisz telefon w pełnoprawny komputer, uruchamiający aplikacje Androida! Oprócz tego, drugim świetnym dodatkiem do Note’a8 jest pakiet usług premium Guard Note8. W ramach tegoż rozwiązania, właściciele i właścicielki tych słuchawek otrzymają:

  • dostęp do dedykowanej infolinii telefonicznej pod znamiennym numerem 801 880 888 ;) ,
  • szybką naprawę w ciągu dwóch godzin (po wcześniejszej rejestracji) w wybranych punktach serwisowych,
  • jeżeli Note8 odmówi permanentnie posłuszeństwa, to w ciągu dwóch dni kurier przyjedzie po uszkodzony telefon, a zabierając go, zostawi smartfona zastępczego na czas naprawy,
  • jeśli pojawią się uszkodzenia przewidziane w gwarancji, to wymienią Note’a8 na nowy smartfon, a urządzenie w ramach standardu door-to-door zostanie przywiezione przez kuriera,
  • po upływie dwóch lat gwarancja zostanie wydłużona o kolejny rok.
Samsung Galaxy Note8 – fot. mat. pras.

No kurczę, nie mam pytań! Rewelacyjny model partnerskiego podejścia do klienta. Oczywiście okupiony GIGANTYCZNĄ ceną, ale mimo wszystko Samsung wprowadza standardy, które całkowicie wywracają do góry nogami obecne oferty panujące na rynku, przez co ewidentnie zmusza konkurencję do co najmniej podobnych ruchów! I to akurat uważam za świetny krok, aczkolwiek skorzystają z tak bogatej oferty tylko ci z grubymi portfelami.

PS.
przedsprzedaż trwa do 14 września br. – wówczas też rozpocznie się wysyłka telefonów i ich regularna sprzedaż.