Image default
Muzyka

Orange idzie w strumień! Czas na darmowe Spotify Premium z Pomarańczowymi!

Zero reklam, zero ograniczeń, zero problemów ze słuchaniem offline. Tak wygląda najnowsza oferta pomarańczowego operatora w Polsce, na usługi związane z serwisem streamingowym Spotify w ramach jego Smart Planu LTE.

Oferta działa dwutorowo – w abonamencie 80zł miesięcznie z telefonem lub bez smartfona, w cenie 59,99zł miesięcznie. Jeśli jesteś już klientem Orange spełniającym jeden z tych dwóch warunków (lub innym Smart Planowcem), to darmowe Spotify będziesz mieć przez trzy miesiące. Na okres 24 miesięcy za free otrzymają streaming Szwedów nowi i przedłużający umowę klienci.

Nie jest to może tak spektakularny start, jaki zaoferował Play własnym klientom, bowiem Tidala dostali wszyscy – bez względu na to, jakim dysponują abonamentem. Niemniej posunięcie Orange jest również interesujące, bo Spotify cieszy się większą popularnością i dobrą renomą. Poza tym jest również świetną zachętą do porzucenia konkurencji i widać, że właśnie w ten segment celuje Orange.

Przygoda ze szwedzkim serwisem streamingowym (najpopularniejszym na świecie zresztą) zaczęła się już wcześniej, podczas organizowania Orange Warsaw Festival oraz Open’er Festival. Witać więc, że pomarańczowym blisko do siebie z zielonymi ;).