OK, ta funkcja w nadchodzącym w maju HTC U będzie hitem!

Od wczoraj HTC zaprasza na swoją konferencję, która będzie miała miejsce 16 maja 2017r. jednocześnie w Taipei, Londynie i Nowym Jorku. Hasło przewodnie? Squeeze For the Brilliant U. OK, ściskanie? O co tu może chodzić? Przecież nie będą skręcać telefonu na scenie w imadle i udowadniać ile może wytrzymać. Z pomocą w rozwiązaniu tej zagadki przybył – jak zwykle – Evan Blass, który na swoim koncie w serwisie Twitter wrzucił taki oto wpis wideo:

Nie jest to nowy post, bowiem odnosi się do innego materiału wideo, który Blass umieścił na początku bieżącego roku w swoim stumieniu. I ten zdradza znacznie więcej, bowiem funkcja ma się nazywać Sense Touch i działać następująco:

Cóż, przecieram oczy ze zdumienia i czuję, jak rośnie we mnie entuzjazm! Cholera, nikt wcześniej na nic podobnego nie wpadł! I jakkolwiek można domyślać się, jak to będzie działać na żywo, tak już bez dwóch zdań na wideo prezentuje się to kapitalnie i funkcjonalnie!

Wygląda na to więc, że HTC U będzie posiadał obudowę reagującą na ściskanie wzdłuż dłuższych krawędzi. Dzięki temu będzie można nawigować po aplikacjach, włączać określone funkcje, sterować urządzeniem! Wow! Prezentuje się to po prostu świetnie!

Sam HTC U ma mieć Snapa 835 na pokładzie, wariantywnie 4GB lub 6GB RAM, aparat 12Mpx, 5.5-calowy wyświetlacz 2K, baterię o pojemności 3000mAh. Wyposażenie zatem bardzo mocne (no może poza baterią…), co oznacza, że przy okazji produkt ten będzie aspirował to miana lidera w ścisłej czołówce! Jak na pierwszy rzut oka, jestem jak najbardziej na TAK!

Źródło: next.gazeta