Image default
Acer

#MWC2016: Liquid Zest i Liquid Zest 4G – budżetowe propozycje Acera

Dobra, nie będę ściemniał, że do smartfonów Acera mi dość daleko, ale Tajwański producent zaprezentował ciekawą budżetową serię o nazwie Liquid Zest. Na rodzinę składają się dwa urządzenia. Nie powalają one może specyfikacją, ale nie każdy w końcu potrzebuje potwora wydajności. Jest to również ciekawa propozycja dla osób, które szukają oszczędności przy zakupie nowego smartfona.

Acer Liquid Zest/ 4G - mat. pras. Acer
Acer Liquid Zest/ 4G – mat. pras. Acer

Oba telefony mają ekran o rozdzielczości 5 cali w rozdzielczości HD (1280 x 720). Procesor w zależności od wersji jest różny. Podstawową wersję napędza układ 4 -rdzeniowy o taktowaniu 1,3 GHz, natomiast wersja 4G ma procesor 1,0 GHz. W jednym i drugim wypadku zdjęcia wykonasz 8 MP aparatem (tył), oraz 5 MP z przodu z kątem widzenia 85 stopni, co będzie miało przełożenie na zdjęcia selfie.

Acer Liquid Zest/ 4G - mat. pras. Acer
Acer Liquid Zest/ 4G – mat. pras. Acer

Acer Liquid Zest i Liquid Zest 4G, wyglądają bardzo ładnie, są kompaktowe i na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, że to budżetowa półka. Tym bardziej, że producent wyposażył swoje smartfony w technologię DTS Sound Studio – Liqud Zest oraz DTS HD PRemium Sound w wersji 4G, co pozwoli uzyskać jeszcze lepszy dźwięk. W tym przedziale cenowym to z pewnością niezła zachęta, w końcu w podróży muzyki najczęściej słucha się właśnie w smartfonie.

Smartfony Acera będą dostępne na polskim rynku już w kwietniu, w cenie od 499  i 649 zł co biorąc pod uwagę ich możliwości jest uczciwą ceną. 

Źródło, foto: informacja prasowa