Microsoft wreszcie w Polsce z Surface! Jest też cena Surface Pro4 i podpadająca cena Surface 3!

Chyba najlepszym newsem dzisiejszego dnia – poza prezentacją nowego sprzętu przez Microsoft – jest fakt, że najnowsze dziecko tego producenta, czyli Surface Pro4 będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży w Polsce! Jako świeży nabywca Suirface Pro3, nie posiadam się z radości! Oznacza to, że dyktat srogich cen na jednym z popularniejszych serwisów aukcyjnych powoli się skończy, chociaż Microsoft nie ma zamiaru sprzedawać swoich zabawek za grosze.

Microsoft Surface Pro4 w Polsce!
Microsoft Surface Pro4 w Polsce!

Surface Pro4 będzie do kupienia – a właściwie już jest, tyle że nie ma opcji zakupowej póki co – w cenie zaczynającej się od 4319 zł brutto. Jest to “najsłabszy” wariant z procesorem Intel M3, 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci na pliki SSD. Bez klawiatury oczywiście, bo ta jest opcjonalna, ale za to z rysikiem Surface Pen w zestawie!

Microsoft Surface3 w Polsce!
Microsoft Surface 3 w Polsce!

Jak widzisz po powyższym zdjęciu, również Surface 3 trafi na nasz rynek, ale wątpię, aby faktycznie jego cena zaczynała się od 499zł. Raczej obstawiam, że to w jakimś wariancie z abonamentem np. u lokalnego operatora. Możliwe też, że na polską stronę Microsoftu wdarł się jakiś błąd, bowiem jest ona jeszcze uzupełniana o dodatkowe informacje o nowych produktach.

Jak dla mnie – prawdziwa bomba! Cieszę się, że wreszcie te produkty u nas są i mam nadzieję, że zajmą należne im miejsce w polskich domach :).