Image default
Smartfony

Huawei P30 już 26 marca. I tak – znowu zdeklasują konkurencję fotograficznie!

Huawei na swoim profilu w serwisie Twitter umieścił post, który zapowiada premierę nadchodzącego flagowca tej firmy na rok 2019. Tak – Huawei P30 zadebiutuje w ponownie w Paryżu, a na teaserze, który to wydarzenie zapowiada widać trzy kluczowe przejścia…

No i jednoznacznie wskazują na to, że kompromisów w przypadku Huawei P30 nie będzie. Szczególnie pod względem fotografii. Na krótkim filmiku widzimy Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny oraz Katedrę Notre Dame. Przy każdym z tych obiektów dochodzi do gwałtownego zbliżenia na jakiś detal związany z budowlą. Cóż – trudno mieć wątpliwości – Huawei w P30 zabierze nas w swój dalszy ciąg przygody fotograficznej, która przez tego producenta w świecie mobilnym pisana jest całkowicie na nowo.

Huawei pod tym względem będzie długo nie do pokonania.

Malowanie światłem i długa ekspozycja świetlna w celu rejestrowania np. torów gwiazd w modelach P9 i P10, Sztuczna Inteligencja z kapitalnym trybem Nocnym w P20 i P20 Pro, zdjęcia szerokokątne bez większych zniekształceń na obiektywach Leica oraz tryb Supermacro w Mate 20 Pro. W ciągu ostatnich lat Huawei zrobił na zdjęć wykonywanych smartfonowo tyle co nikt. I co więcej – nie zatrzymuje się!

Jak widać po teaserze – możemy spodziewać się zabawy zoomem w Huawei P30.

Hashtag, który towarzyszy zapowiedzi smartfonu brzmi #RewriteTheRules. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego, co ta firma robi w tej chwili na rynku mobilnym. Oczywiście na wiarygodną ocenę przyjdzie czas, kiedy telefon ten zostanie zaprezentowany, ale skoro już teraz mogliśmy korzystać z przybliżenia optycznego, hybrydowego i jednocześnie cyfrowego w ramach dotychczasowych flagowców tej firmy, to tym razem jestem pewien, że zostaniemy zadziwieni jeszcze bardziej.

Oby nowości szykowane z Samsungami Galaxy S10 były gotowe na to starcie…

PRZECZYTAJ RECENZJE:
HUAWEI P20 PRO
HUAWEI P20 (+wideorecenzja)
HUAWEI MATE 20 PRO