HTC oficjalnie ogłasza, które smartfony dostaną Androida 7.0 Nougat

Oj tak – jest teraz o co się bić. I chodzi oczywiście o pierwszeństwo, bo przecież nic tak nie rozpala dalej marketingu szeptanego, jak podawane z ust do ust newsy na temat kolejnych technologicznych kroków, stawianych przez duże i małe korporacje. Do wyścigu staje jako pierwszy HTC, czyli tajwański producent smartfonów, które od jakiegoś czasu przeżywają swój kryzys, ale jak pokazuje model HTC 10 – co też starałem się wykazać w swojej recenzji – jest na dobrej drodze do zjednania sobie serc użytkowników. Na swoim Twitterze ogłasza bowiem, że te smartfony dostaną aktualizację w pierwszej i szybkiej kolejności do Androida 7.0 Nougat:

Oczywiście pierwszym z pierwszych był/jest Sony, bo to Japończycy umożliwiają już teraz zainstalować najświeższego Androida w wersji N na swoich Xperiach Z3. Jasne, że to jeszcze beta, ale jaka! Sam na Nexusie 6 jestem z nowym środowiskiem od Google i nie potrafię już normalnie przełączyć się na Marshmallowa. Nowe funkcje uzależniają, a sama stabilnośc systemu jest już na fajnym poziomie.

Ale prawda jest też taka, że nie tyle liczą się deklaracje, co konkretne kroki, zatem HTC wykorzystuje umiejętnie swoje 5 minut, natomiast po owocach ich poznamy… Do tej pory najlepiej chyba ze wszystkich na wysokości zadania stawała firma LG, która naprawdę rewelacyjnie radziła sobie z uaktualnianiem swoich flagowych urządzeń. Czy HTC wyprzedzi w tym wyścigu konkurencję? Trzymam kciuki!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ NASZE RECENZJE:
HTC 10
HTC ONE M9
HTC ONE A9

Źródło: slashgear