Chromebook

[AKTUALIZACJA] Globalny Internet z Chromebookiem Samsunga i zwrot 50 funtów za zakup sprzętu!

samsung_chromebookk_globalgig_mojchromebook

Internet z Chromebookiem w 36 krajach świata? Od teraz to żaden problem dla posiadaczy Chromebooka od Samsunga, który wyposażony jest w moduł 3G. Firma świadcząca usługi sieciowe o globalnym zasięgu – Globalgig została właśnie partnerem Samsunga. Dzięki temu rozwiązaniu dostaniecie przez rok darmowe 100 MB miesięcznie do wykorzystania na transmisję danych w swoich Chromebookach, które dostarczają właśnie Koreańczycy. Oprócz tego można też otrzymać zwrot 50 funtów, jeśli kupiliście sprzęt w UK!

Jasne, że 100 MB to nie jest zawrotny pakiet danych, ale przecież jeśli ktoś sporo podróżuje, to jest to idealnym rozwiązanie, chociażby dlatego, żeby w nowym kraju z dowolnego miejsca skorzystać z dobrodziejstw sieci. Na tzw. rozruch, zanim nie znajdziemy się w zasięgu darmowego Wi-Fi czy nie zakupimy lokalnej usługi 3G – jak znalazł. Jedynym warunkiem jest po przyjeździe do nowego państwa, włączenie swojego Chromebooka i odczekanie ok. 10 min. na uzyskanie połączenia.

Żeby wziąć udział w programie należy mieć swojego Chromebooka co najmniej 14 dni od chwili zakupu i nie dłużej niż 44 dni. Chętnie postaram się o tą kartę, bo wynika z tego, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebym sprawdził, jak to wygląda w Polsce :) A warto się pospieszyć, bowiem promocja trwa do końca września! No i kusi to 50 funtów, na które oczywiście mam nadzieję się załapać, w końcu kupiłem swój sprzęt w UK!

Acha – zapomniałbym – jeśli spełniacie warunki promocji i chcecie się zarejestrować, to jest to możliwe W TYM MIEJSCU.

[AKTUALIZACJA]

Wychodzi na to, że tak prosto wcale nie będzie. Jeden z czytelników na Google Plus zwrócił mi uwagę na to, czego nie doczytałem w regulaminie, że trzeba spełnić kilka dodatkowych warunków, niż tylko te wymienione na stronie promującej akcję. Po pierwsze trzeba być rezydentem UK, po drugie posiadać konto w tamtejszym banku oraz po trzecie dokonać zakupu w jednym z autoryzowanych sklepów. A już się ucieszyłem… :/

Źródło, foto: pocket-lint, samsung