eBay wyprzedaje Chromebooki Acera w baaardzo niskiej cenie, a odświeżone modele C7 w drodze

acer_c7_ebay_nice_price_90sekund
Przeceniony Acer C7 na eBay.com – MojChromebook.pl

Niedawno Acer zapowiedział, że uaktualni swoją ofertę o odświeżoną edycję Chromebooka C7. Patrząc po dzisiejszych cenach tego notebooka na ebay.com widać, że poprawione modele wkrótce trafią do sprzedaży. A oferta cenowa jest naprawdę kusząca i jeśli nie chcecie czekać, warto zainteresować się tą świetną propozycją. Model C7 został przeceniony aż o 43 proc. i kosztuje w tej chwili 129,99 dol. co w przeliczeniu na złotówki daje sumę ok. 410 zł!

Kupno obecnie wyprzedawanego modelu ma swoje wady i zalety. Po pierwsze to bezpieczny zakup, bo jeśli nie jesteście przekonani do Chromebooków, a boicie się zainwestować większą gotówkę, to zbyt wiele przy tej cenie nie ryzykujecie, więc jest to niewątpliwie zaleta. Po drugie, jak każdy Chromebook, dostarczy Wam dużo dobrej zabawy i pomoże przerzucić się na nowe rozwiązania oferowane przez Google, i to także jest plusem. Posiada dysk 320 GB na dane, więc jeśli nie ufacie Googlowi i jego Chmurze, nie ma problemu z trzymaniem nawet dużych plików lokalnie, u siebie.

Przejdźmy więc do wad. Specyfikacja tego modelu nie jest najgorsza, ale do konkurencyjności jeszcze wiele jej brakuje. A odświeżone modele Acera C7 dostaną po pierwsze szybszy i wydajniejszy dysk SSD, ale o zdecydowanie mniejszej pojemności – 16 GB. Mocniejszą baterię, mająca umożliwić 6-godzinną pracę na jednym ładowaniu, z obecną bowiem komputer pracuje o połowę krócej. Poprawiony Chromebook Acer C7 dostanie też 4 GB pamięci RAM (oprócz tego będzie także dostępna wersja z 2 GB RAM).

Obydwie edycje nie będą się różniły wyglądem, ale widoczna będzie różnica w cenie. Acer chce promować odświeżonego C7, jako rozwiązanie dla edukacji, a jego koszt ma się zaczynać od 259 dol. (obecny model sprzedawany za 199 dol.). W każdym razie, dzięki promocji na eBay.com, to dobry moment żeby zacząć przygodę z Chrome OS.

Źródło: slashgear

Foto: ebay