Image default
News

To jest sprzęt marzeń. Od Microsoftu. Surface Studio 2 już w Polsce!

Fenomenalne. Takie są komputery z linii Surface od Microsoftu. Uwielbiam wszystkie. I prawie wszystkie u siebie testowałem. Na własność mam od 2.5 roku Surface Booka, wcześniej posiadałem Surface Pro 3. Z wytęsknieniem i lekką emfazą wyglądałem Surface Studio. No i się doczekałem – od dziś w Polsce druga wersja tego sprzętu – w zawrotnej cenie.

Piszę o Surface Studio 2 z lekką tęsknotą… Bo wiem, że nie będzie mnie na ten produkt stać. Nie wiem też, czy potrafiłbym go w 100 proc. wykorzystać? Na pewno wiem jednak, że to absolutny majstersztyk wzornictwa przemysłowego. I fantastyczna konstrukcja pod kątem wyposażenia. Wyceniona na 18.999zł brutto w podstawowej konfiguracji.

PRZECZYTAJ: RECENZJA SURFACE PRO 5-GEN.

Ale Surface Studio 2 to nie wszystko, co Microsoft przygotował na początek tego roku w dla polskich klientów.

Oprócz niego do sprzedaży w naszym kraju wejdą też dwa kolejne odświeżone komputery od giganta z Redmond. Pierwszym z nich będzie czarny Surface Pro 6 (cena startowa 4699zł). Drugim nowy Surface Laptop 2 (do kupienia od 5199zł). Portfolio urządzeń firmy Microsoft na polskim rynku staje się więc całkowicie kompletne i dostępne dla każdego. Oczywiście – każdego, kto ma odpowiednio zasobny portfel.

PRZECZYTAJ: RECENZJA SURFACE LAPTOP 2017

Jako dopełnienie tego sprzętu – obok Surface Pena – oficjalnie debiutuje u nas Surface Dial.

Ten dodatek, to narzędzie wyglądające, jak stylowy okrągły przycisk. Można korzystać z niego kładąc go np. na ekranie Surface Studio, albo obsługiwać komputery Surface z poziomu blatu biurka lub stołu. Surface Dial daje dostęp do dodatkowych opcji programowych, np. palety kolorów lub przyborników podczas korzystania z aplikacji do pracy z grafiką. Nie trzeba więc sięgać np. po myszkę. Jego cena to 499zł.

PRZECZYTAJ: RECENZJA SURFACE BOOK 2015

Myślę, że mogę napisać to z pełną odpowiedzialnością – żaden z producentów sprzętu komputerowego nie ma tak pięknych i zmyślnych urządzeń, jak Microsoft w linii Surface.

Wiem, że koszmarnie drogie. Ale mimo wszystko piękne, stylowe, niesamowicie przemyślane i funkcjonalne. Widać to po dopieszczanych z edycji na edycję zawiasach w Surface Pro, przemodelowanym Surface Penie i jego magnetycznym mocowaniu, samej koncepcji Surface Pro z dołączaną materiałową klawiaturą, integralnym środowisku Surface Laptopa, genialnej konstrukcji Surface Studio z opuszczanym przy pchnięciu ekranem, czy fenomenalnie rozwijalnym grzbietem w Surface Bookach.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: RECENZJA SURFACE BOOK 2

To nie przesada. Odrobina wrażliwości estetycznej i już Cię nie ma. Chcesz mieć taki sprzęt!

Tak – fascynujące. Tak – nie dla wszystkich. Tak – zupełnie niepowtarzalne, świeże i piękne…