Image default
Film

Avengers: Age of Ultron – w sieci kolejny trailer, a ja nie mogę się już doczekać premiery

Przeglądając ostatnio filmowe newsy zauważyłem ze zdziwieniem pojawienie się nowego, drugiego już trailera dla nadchodzącej w maju drugiej części Avengers: Age Of Ultron. Moje zaskoczenie wywołane było głównie tym, że debiut pierwszego miał miejsce dwa miesiące temu i zareklamował on film na tyle dobrze, że związane z nim emocje ciągle jeszcze nie wygasły. Jednak, jako że dobrego nigdy za wiele bez zwłoki uruchomiłem nowy filmik.

Jak wiadomo w Age Of Ultron grupa superbohaterów (wśród których powróci cały zespół z pierwszej części filmu), zmierzy się między innymi ze zbuntowanymi tworami Tonyego Starka dowodzonymi przez mrocznego Ultrona. Nowa reklamówka nie zawiera szczerze mówiąc zbyt wiele nowego materiału, rozwija jednak i pokazuje w głębszym kontekście część ujęć, które widzieliśmy dwa miesiące temu, jak np. walka Hulka z Iron Menem.

Jak zawsze przy okazji trailerów ze stajni Marvela – produkowanych przez Walt Disney Pictures – sam filmik zrealizowany jest świetnie. Wybrane do materiału sceny idealnie balansują na linii między utrzymywaniem widza w ciekawości, a unikaniem tzw. „spojlerów”. Muzyka natomiast utrzymuje ciężką atmosferę zagrożenia.

Jako, że pierwsza część Avengers jest moim ulubionym filmem z uniwersum Marvela, (chociaż przyznaję, że wszystkie one trzymają wysoki poziom), nie mogę się już doczekać 8 maja i sądzę, że jeżeli nowy film utrzyma poziom „jedynki”, będzie to niesamowita kinowa uczta dla wszystkich fanów tego klimatu.

Foto: cdn.collider