Gra o Tron, Westworld, Pakt, Wataha i wiele innych od teraz w Play Now!

Pisałem już o ofercie telewizyjnej Orange TV i długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Play. Muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka opcja ta wydaje się niezwykle ciekawa. Jeśli jestem fanem Gry o Tron, Westworld, czy polskich seriali jak Pakt czy Wataha, to naprawdę warto się zainteresować ofertą Play.

Tak naprawdę cała zawartość HBO GO jest w zasięgu ręki i to za naprawdę atrakcyjną cenę. Wszystko to w doliczeniu do Twojego abonamentu w Play, na każdym smartfonie, tablecie, a także na telewizorze. Play Now to oczywiście nie tylko produkcje i programy HBO. Lista jest niezwykle długa. Tutaj, jak zwykle, wszyscy chwalą się liczbami. W przypadku usługi Play to 700 filmów i 120 seriali. Jest co oglądać, szczególnie że zbliżają się Święta, tak więc spędzanie czasu przy filmach lub serialach to jeden z nielicznych momentów, kiedy w wolnych chwilach można nadrobić zaległości. Tak więc czas dodania do zasobów Play Now tych z HBO Go – nie jest przypadkowy.

Pakiet HBO będziesz mógł/mogła wypróbować za darmo przez pierwszy miesiąc. Później trzeba będzie płacić 25 zł miesięcznie. Cena nie jest wygórowana, a poza tym, jeśli uznasz, że nie chcesz już korzystać z pakietu, możesz z niego zrezygnować w dowolnej chwili. W przypadku dłuższego zobowiązania opłata wynosi 20 zł, a pierwsze 3 miesiące masz za darmo. Oczywiście oferta będzie również dostępna w normalnej aplikacji HBO GO.

Dla każdego coś miłego. Jeśli nie miałeś/aś wcześniej dostępu do programów HBO, to teraz jest dobra okazja. 25 zł miesięcznie to nie majątek, a zasoby HBO zawsze były bardzo interesujące. Jedyny dylemat powstaje tylko teraz, gdzie ten abonament płacić? Ofert tego typu jest naprawdę sporo, tak więc warto rozważyć wszystkie za i przeciw, by ostatecznie miesięczne zobowiązania nie urosły do znacznie większych rozmiarów.

Źródło: Play