Chcesz kupić Sony Xperię z serii X? Jest ku temu świetna okazja!

Jeśli szykujesz się do zakupu nowego smartfona i na oku masz któryś z modeli Sony, to jest dobra okazja, by sfinalizować takie przedsięwzięcie. W listopadzie bowiem, Sony przygotował dla Ciebie miłą niespodziankę.

Od 1 do 30 listopada przy zakupie jednego z modeli Xperia X, Xperia XA lub Xperia X Performance otrzymasz w prezencie stację dokującą DK52 o wartości niespełna 170 zł, a także zestaw 12 filmów dostępnych w Xperia Lounge. Warto? W naszej redakcji testy całej trójki przebiegły bardzo pomyślnie. Co prawda osobiście żadnego z modeli nie testowałem, ale miałem okazję spędzić trochę czasu z każdą z Xperii i uważam, że spokojnie znajdziesz tutaj coś dla siebie.

1. Świeża krew w średniej półce! – Sony Xperia XA
2. Jakościowo, wydajnie i mocno! – Sony Xperia X
3. Przede wszystkim wydajność – Sony Xperia X Performance

Dodam, że uważam wszystkie te modele za najciekawsze smartfony ostatnich lat ze stajni Sony. Wprowadziły one pewien powiew świeżości, zapoczątkowały nowy rozdział, a także były/są okresem przejściowym, łącznikiem pomiędzy starymi Xperiami Z, a aktualnymi Xperiami XZ i X Compact. Zresztą co będę pisał. Zajrzyj do recenzji wylinkowanych powyżej!

Zapoznając się z warunkami promocji, muszę przyznać, że Sony po raz kolejny przygotował ciekawą ofertę. Tym bardziej, że dotyczy ona nienajnowszych już modeli – prym wiedzie w końcu Xperia XZ i X Compact. Poza tym nie jest to pierwsza tego typu akcja, bowiem w październiku Sony również zorganizował podobną promocję. Tym razem jednak wydaje się ona bardziej atrakcyjna, chociażby z uwagi na zasoby Xperia Lounge, które nie są wg mnie należycie wykorzystywane. I w sumie taki zestaw 12 filmów powinien być dodawany z urzędu, w ramach podziękowań dla konsumenta za zaufanie do marki, no ale na tym w końcu polegają promocje, a okazja by z niej skorzystać nadarza się właśnie teraz.

Regulamin Promocji

Źródło: blog sony

 • marcin michon

  Zastanawiące jest, jak ze słowem Performance licuje brak nagrywania w 4K w cenie 2000 PLN . Stacja dokująca na otarcie łez ? ;)

  • BojaR

   Nie od dziś wiadomo, że są “promocje” i promocje. Nie zawsze są one tak atrakcyjne jakby się wydawało, ale jeśli komuś nie zależy na nagrywaniu w 4K myślę, że może się skusić. Zresztą…tak pół żartem pół serio w Xperiach kręcenie w 4K nie trwa długo, bo robi się zbyt gorąco ;)

   • marcin michon

    Tu Krzysztof chodzi o nokaut od samego producenta. Nie dopuszczalne jest żeby flagowiec był wykastrowany z 4K. Nie istotne czy robi sie gorący czy zimny podczas nagrywania, to tak żartem ;) Mój znajomy ma TV UHD, więc przy jakiejś okazji dla niego ważnej, postanowił nakręcic nie długi materiał w tej rozdzielczości. Okazało sie że od niedawna jest właścicielem owej Xperii. Nie pomyślał “naiwny” że telefon może nie mieć tej funkcjonalnosci. Oczywiscie jego wina , nie sprawdził przed zakupem , tylko założył w ciemno że skoro jego stara Z3 Compact miala ,to siłą rzeczy…. :) Ale z drugiej strony przykra sprawa. No i jeszcze ta waga, eufemistycznie określana mianem solidna ta Xeria , pewnie lezy w ręku itp pierdy ;)

    • BojaR

     Absolutnie się z Tobą zgadzam i bez dwóch zdań wykastrowanie takiego telefonu z możliwości kręcenia w 4K to technologiczna zbrodnia. Niestety historie którą przytoczyłeś nie należą do najmilszych, szczególnie gdy wydałeś na sprzęt niemało kasy.
     No, ale takimi akcjami Sony właśnie mnie do siebie zraża, bo choć ogólnie smartfony są dobre i niby wszystko z nimi ok, to nagle okazuje się, że nie ma tak istotnej rzeczy jak 4K, albo aparat działa jak w smartfonach z średniej półki.

     • marcin michon

      Dokładnie. Albo nastepca Z3c nie jest wodoodporny, przyklady jak wiesz, można mnożyć

     • BojaR

      Tak to prawda.